מאמרים

אהבה ודימוי עצמי באמצעות מוסיקה

 גורג’ס: כך תאהבו את עצמכם ותשפרו את הדימוי העצמי שלכם

זכרו לארוז ליום הצילומים בגדים בהם אתם מרגישים בנוח, נוחות חשובה ביותר כיוון שאם לא יהיה לכם נוח בבגדים של עצמכם, המבטים והפוזיציות שתעשו למצלמה אינן יהיו כנות וטהורות, אינן יהיו אותנטיות וישקפו בדיוק את מי שאתם. חוסר הנוחות תתפרש מהתמונה וההבעה שתצא לא תהיה אמיתית, כזו שתראה אתכם בדיוק בפן בו תרצו ואם לא תהיו אתם מלאי ביטחון עצמי וחיוך גדול אל מול המצלמה – מה זה שווה? הרי כל המטרה היא להשתחרר ולקבל את עצמכם בדיוק כפי שאתם עם כל הפגמים. 

ואם כבר בפגמים עסקינן, נסו להסתכל על הפגמים שלכם לפני הצילומים עם החברים, לנשום ולשחרר ולהבין עם עצמכם כיצד ניתן לקחת יותר בקלות את הדברים שהינכם יודעים שתראו – ופחות תאהבו ולהסתכל עליהם בעין אוהבת יותר, מכבדת, ומקבלת. 

גורג׳ס: כך תשפרו את הדימוי העצמי שלכם

אם נודה באמת, כולנו אוהבים להרגיש יפים לפעמים, התחושה הטובה גורמת לנו לאהוב את עצמנו, מה שמוביל לתחושהטובה, לתחושת סיפוק ואנרגיות טובות. מי לא אוהב לראות את הדמות שמביטה אליו במראה

גם אם אתם בצד השני של הסקאלה ואינכם אוהבים את הדמות הנשקפת אליכם מן הראי, יש המון פתרונות ודברים שניתןלעשות כדי לשפר את הדימוי העצמי ולאהוב, וללמד את עצמכם לראות טובות בכם. אחד מהפתרונות הללו הינו ״בוק״ – לארגן ביחד עם כמה חברים טובים רקע מאולתר לצילום – זה יכול להיות לחלוטין רקע שכבר קיים כמו חוף ים, פארק קרובלבית או כל סביבה מעט יפה יותר שדווקא בפשטות ובצבעים שלה הינה מיוחדת. צילומים במקום יפה אך שקט עשויים לגרוםלכם לפרוח, להוציא מתוככם אנרגיות חדשות  וצדדים אחרים בכם שלא ידעתם שכלל קיימים. סביבה שכזו ביחד עם חבריםטובים יכולה להעלות בכולכם זכרונות נהנים ומשותפים שיעוררו אתכם, יפיחו בכם בחיים ויגרמו לכם לחייך. וכל אחד כאשרמחייך – לא צריך יותר מזה כדי להיות יפה. 

מוזיקה – תציל אתכם 

בנוסף, עוד טיפ מוכר הינו לשים מוזיקה. לקחת רמקול איכותי שישמיע את הצלילים בדיוק בצורה הנכונה, יכניס אתכם לקצב, לאנרגיות ולמצב רוח טוב שיעשה לכם טוב ושמח על הלב. הרמקול שתקחו חייב בהכרח להיות כזה שלא משנה היכן תשימואותו, תוכלו לשמוע בקולי קולות את המוזיקה. 

אז אם אתם מחפשים רמקול איכותי, כזה שאפשר לרקוד לצליליו בכיף, להיכנס לאווירה מסיבתית אדירה שתגרום לכלהאהבה העצמית שלכם לפרוץ היישר החוצה – חברת ״דיגיטל גאדג’ט״ מציעה לכם כמה וכמה סוגים של רמקולים, קומפקטיים ואיכותיים שתוכלו לסחוב איתכם בקלות לכל מקום מאתגר בו תחליטו לערוך את הצילומים שלכם, כזה שיכול גםלהיתלות על הבגדים, ועדיין להוציא את המוזיקה החוצה בווליום גבוה, כמו שצריך. 

אהבה עצמית חייבת לבוא מבפנים

אולם, חשוב לציין דבר חשוב: אהבה עצמית לא פשוט תעלה מאפס למאה בזכות יום צילומים אחד. אתם צריכים להשקיע זמן ומאמץ בעבודה עצמית עצמאית כל יום מחדש. הינכם יכולים אפילו להתחיל מטקס קטן בו אתם קמים בבוקר, עומדים מול הראי ומציינים

שלושה דברים שאתם אוהבים בעצמכם. זו יכולה להיות האכפתיות בכם, או הכנות. אם תקיימו טקס זה גם ‘במקרה’ לפני יום הצילומים, אתם עשויים להגיע עוד יותר משוחררים ועפים על עצמכם – לגמרי כי פתחתם את הבוקר באמרות מילות קסם לעצמכם שישפיעו על יומכם ויהפכו אותו ליום קסום, נפלא, מלא בהצלחות, חיוכים והרבה אהבה

פוסטים קשורים