חנות האונליין דיגיטל גאדג’ט הינה חברה העוסקת בשיווק ומכירת מוצרים כגון: מתנות, צעצועים, טרנדים, משחקים אביזרים ייחודיים, כולל צעצועי היי-טק, , אביזרים מתוחכמים, מוצרים פרסומיים, גימיקים, גאדג’טים מתנות מקוריות ועוד שלל הפתעות.

השירות שלנו

אנחנו משתדלים להוביל בחדשנות, יצירתיות ופיתוח תחום מוצרי הגאדג’טים. השירות ואיכות אצלנו הם מעל הכל ואנחנו שמים דגש רב על המוצרים החדשניים בתחום הסלולר והמדיה, עיקרון הברזל שלנו הוא השירות וחווית הצרכן בעת הרכישה באתר, בנוסף לכך שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותכם בכדי שתוכלו לפנות אלינו בכל שאלה ועניין.

המוצרים באתר מופיעים בקטלוג באופן נוח, פשוט וידידותי כך שתוכל/י למצוא את מבוקשתך בקלות רבה עם חווית קניה מושלמת.

קניה מאובטחת

מתוך שאיפה לספק לך את הביטחון מקסימלי בקניה מקוונת אנו עושים הכל על מנת לשמור על המידע האישי שלך. השקענו משאבים רבים ביצירת מערכת לאבטחת מידע ושמירת הפרטיות המבוססת על הכלים המתקדמים בתחום זה.

העסקאות המתבצעות באתר זה מאובטחות בטכנולוגית SSL וברמת התקן הגבוהה והמחמיר ביותר – PCI DSS  המאושר על ידי חברות האשראי, כל המידע בדבר פרטי החיוב שלך מוצפן ומאובטח.

אחריות

האחריות למוצרים, לאיכותם, לטיבם, לעמידותם ולתכולתם, חלה על ספקים צד ג ( דיגיטל גאדג’ט תהיה אחראית על מוצרים המסופקים על ידה בארץ – ניתן לראות בעמוד המוצר)  ובהתאם  לחוק הגנת הצרכן, תשמ”א – 1981 והתקנות שהוצאו מכוחו לתקופה של 12  חודשי אחריות מיום רכישת המוצר ובאמצעות הצגת חשבונית מקורית עם תאריך של רכישת המוצר.

דיגיטל גאדג’ט לא תהיה אחראיות על נזק שהתבצעה על ידי הלקוח.

דיגיטל גאדג’ט לא תשא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי למוצרים, טיבם, התאמתם לצרכיך ו/או למפרט הטכני. החברה לא תשא בכל אחריות לכל נזק שייגרם בשל איחור באספקת המוצרים ו/או הובלתם ו/או כתוצאה מכך שהמוצרים אשר סופקו היו פגומים, מקולקלים או בלתי תקינים. החברה לא תשא באחריות לפעילות בלתי חוקית אשר תבצע באתר, על ידי צד שלישי, שאינו בשליטתה. אך במקרים במו הלקוח מאמין בצדקתו יוכל לפנות באימייל או בוואצפ ודיגיטל גאדג’ט תשקול מחדש את נושא הפניה.

משלוח ומעקב משלוח

משלוח באתר דיגיטל גאדג’ט מתבצע בשני דרכים. חלק מהמוצרים באתרים מסופקים על ידי דיגיטל גאדג’ט ממחסנים בישראל באמצעות חברת שליחויות מקצועית HFD וחלק מסופק על ידי ספקים צד ג על מנת שנוכל לתת מחירים נוחם ככל האפשר ללקוחותינו וליצור תחרות בשוק הצרכני.

עלות דמי המשלוח ברכישת מוצר הינה בחינם.

זמן הספקת המוצר הינו בין 4 -15 ימי עסקים, (אלה אם נכתב אחרת בדף המוצר) שימו לב במקרים מסוימים בחלק מן המוצרים זמן ההספקה הינו עד 3-4 ימי עסקים (מוצרים המסופקים מהארץ על ידי חברת HFD הערה: בכל דף מוצר בתיאור מצויין אם מדובר במוצר המסופק על יד ספק צד ג או על ידי חברת השילוח בישראל) במקרה שכזה ישנה הערה אודות זמן ההספקה בדף התיאור של אותו המוצר.

ברכישה של כל המוצרים באתרנו המשלוח הוא בחינם עד בית הלקוח או סניף הדואר/נקודת איסוף.

כאשר המוצר נשלח אל הלקוח, הלקוח מקבל מספר מעקב לתיבת האימייל (לאחר שיוצא למשלוח מהספר נשלח מספר המעקב) לנוחיות הלקוח ובכך ניתן לעקוב אחר מצב שילוח החבילה.

המידע באתר זה נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מיועד לנשים וגברים כאחד.

אנו נשמח לתת לך שירות, לכל שאלה או בקשה צור קשר.