מאמרים

גאדג’טים וסביבת לימודים נכונה

הרוגע חשוב: כך תבחרו לעצמכם סביבת לימודים נכונה

במציאות מורכבת ומאתגרת כמו בשנת 2020 בימי הקורונה, בה לפתע כולנו נדרשים לקום ליום שלם של עבודה מהבית, בין אם כעובד חברה או תלמיד באוניברסיטה שפתאום מוצא עצמו נאלץ לפתוח מעין כיתה ואוניברסיטה ביתית היישר מהזום, אנו נדרשים לסגל לעצמנו סביבת עבודה נעימה מהרגיל, שקטה מהרגיל ואחרת כנראה מכל סביבת לימודים שחווינו עד היום. איך עושים את זה יעיל, נכון וחכם? במאמר הבא ננסה להבין.

סביבת עבודה נכונה בנויה קודם מכל מההבנה אם אתם רוצים לעבוד וללמוד לבד או לצד חברים לצידכם. יש אנשים שהם טיפוסים יותר חברתיים ולא יכולים להתכונן לפרזנטציה או ללמוד למבחן מבלי שיושב איתם חבר או קולגה, ואילו יש אנשים שמעדיפים לעשות הכל בעצמם, וזה לגיטימי, אז אם הבנתם שנוח לכם יותר לבדכם בחדר – נסו לבודד את עצמכם כמה שניתן.

בחרו אזור שקט בו תוכלו לשבת בנוחות לבד

כולנו אוהבים את המשפחה, החברים או השותפים לדירה שלנו, בזה אין ספק. אולם כאשר קמים ליום עבודה עמוס ומאתגר מכל סיבה שהיא, לשבת לידם ולקשקש בזמן עבודה זהו פשוט לא דבר מומלץ לעשות כדי שיהיו סביבכם כמה שפחות הסחות דעת ובלבולים. תחילה, נסו לבחור ולאמץ סביבת עבודה מרוחקת ככל האפשר, ישנה המלצה רווחת דווקא לא להישאר בחדר השינה שכן שם אומנם אין פיתויים חברתיים אבל קיים פיתוי גדול עוד יותר והוא המיטה שקוראת לכם להזדחל בחזרה, ובאופן כללי סביבה שאתם גם ככה נמצאים בה הרבה ועלולה להרדים אתכם ולגרום לכם להיות לא מאופסים.

לשנות סביבה חיצונית תמיד מתגלה כמשהו חיובי שעושה שינוי עצום. אין לדעת מה יקרה אם פשוט תקחו את עצמכם למקום שונה לגמרי שלא חשבתם בכלל ללמוד בו או לעשות בו איזו שהיא פעילות עד היום. אז במקום, אנו מציעים לכם לקחת את הלפטופ וכמובן תיק איכותי כדי לשמור ולהגן על המחשב היקר שלכם שבלעדיו – כנראה שאין יום עבודה, ולקחת את עצמכם החוצה לגינה, או אפילו לנסוע לפארק הקרוב או לים כדי לשנות את האווירה, להכניס בכם אנרגיות של עבודה ולנסות משהו קצת אחר בתוך השגרה העמוסה.

חברת “גאדג’ט דיגיטל” מציעה לכם תיקים איכותיים ללפטופ שלכם במגוון הצבעים ולשני המינים, כמו כן גם תיק צ’ימידאן למחשב שיכול לשמש אתכם לנסיעות לחו”ל. התיק לגבר מאפשר להכניס אליו טאבלט או מחשב עד 15.6 אינץ’, ובעל תא מרכזי, תא כיס פנימי לטלפון הנייד, תא חיצוני עם קליפסים נשלך, תא ריץ’ רץ’ פנימי לטלפון ולחפצים יקרים, ואפילו תא פנימי נוסף לאכסון חפצים קטנים ויקרים לליבכם.

הייתם מצפים שתיק כזה איכותי בשל מה שמציע יהיה כבד, נכון? אז דעו שהוא פשוט וקל, ונוח מאד לנשיאה לכל מקום, גם מקום העבודה שלכם אינו שגרתי ואינו במשרד. בתיק הגב ללפטופ מבית Mx יש לכם אפילו תא למסמכים בגב בתיק מה שמהווה יתרון עצום, ו-2 רצועות מעוצבות ומרופדות לנשיאה נוחה של התיק עליכם.

על סביבת לימודים פשוט אי אפשר לעשות פשרות

זכרו שכשזה מגיע לשגרת החיים שלכם שמשפיעה על ההצלחות וההישגים שלכם, אינכם יכולים להתפשר. אתם חייבים לשים את עצמכם בעדיפות ראשונה ומיידית. אם אינכם יכולים ללמוד ולעבוד כמו שצריך בבית שלכם, אל תתפשרו מתוך עצלות על סביבת עבודה שאינה תעשה לכם טוב ותגרום לכם להרגיש חוסר מיצוי מהיום, לומדים, משתפרים ומפיקים ממנו את המיטב.