משלוחים

לקוחות יקרים שימו לב ❤ חלק גדול ממלאי המוצרים שלנו יוצא מחסן בסין. עקב ראש השנה הסיני (ב 3 השבועות הקרובים) יתכנו עיכובים במשלוחים בכל הארץ, תודה על ההבנה ועמכם הסליחה. ביחד ננצח! 🙏

לקוחות יקרים לנוחיותכם השקענו מאמצים רבים על מנת ליעל את שירות המשלוחים אל לקוחותינו.

. חלק מהמוצרים באתרים מסופקים על ידי דיגיטל גאדג’ט ממחסנים בישראל באמצעות חברת שליחויות מקצועית HFD וחלק מסופק על ידי ספקים צד ג וזאת על מנת שנוכל לתת מחירים נוחים ככל האפשר ללקוחותינו וליצור תחרות בשוק הצרכני.

עלות דמי המשלוח ברכישת מוצר באתרנו הינה בחינם!

אופן שירות השילוח מתחלק לשניים:

  • משלוח מחברת HFD שירות משלוחים בישראל
  • משלוח מחברת שליחויות של ספק צד ג

משלוחים

אתר דיגיטל גאדגט עובדת בשיתוף פעולה ישירה עם מספקים ברחבי העולם. בעת ביצוע הזמנה, ההזמנה תישלח לספק לשילוח המוצרים ממחסניו אל הלקוח . זמני המשלוח הינם בין 4 – 15 ימי עסקים אך עשויים להיות עיכובים בהתאם לחגים בסין או בישראל ימי שישי וחגים ובגלל המלחמה ומצב בטחוני.

משלוח לנקודות חלוקה ולוקרים הקרובים לבית הלקוח

משלוחים הנשלחים מחול לארץ הינם משלוחים עד דלת הבית (אלה אם נכתב בדף המוצר) או לנקודות חלוקה (אך אם ישנה תקלה/שגיאה בכתובת ותלוי בחברת השילוח המטפלת. מסיבה כזו או אחרת המשלוח יעבור לנקודת המסירה הקרובה לביתך על פי הכתובת שציינה בזמין הרכישה (כאשר החבילה מגיע לארץ ישנם חברות שילוח זכייניות המקבלות באופן רנדומלי את החבילה חלקן מציעות שירות שילוח עד בית הלקוח או נקודת חלוקה מאחר ולנו אין אפשרות לדעת מבעוד מועד מי החברה המטפלת יש לקחת בחשבון כי החבילה תגיע כברירת מחדל לנקודות חלוקה ולוקרים הקרובים לכתובת שציינת) .

למעקב אחר משלוחים HFD לחצו כאן

חלוקה או לוקר הקרוב ביותר לביתך לחץ כאן 

למעקב נוסף אחר החבילה באפשרותכם להכנס לאתרי המעקב הבאים –

17TRACK –
https://www.17track.net/en

GLOBAL –
https://global.cainiao.com/

או

https://parcelsapp.com/en/tracking