מאמרים

פעילות ספורטיבית לצד נחת ושלווה

פעילות ספורטיבית לצד נחת ושלווה

איזו שלווה ונחת: דרכים חדשות להירגע שלא תיארתם לעצמכם שעובדות

אם נודה באמת, חיי היומיום שלנו עלולים להיות די מלחיצים. להורים שבינינו לשלב חיים גדושים בעבודה, משפחה וילדים, תוך שמירה על אורח חיים בריא אם נרצה בו ויצירה מושלמת של הזמן שלנו להירגע ולקבל רגע של שקט, עלול להיות די קשה ומאתגר. הרי תמיד נדמה שיש משהו שמפריע בדרך, העבודה שלא נגמרת והולכת איתנו בדרך מהמשרד הביתה, הילדים שעוד קטנים ולא יודעים להעסיק את עצמם ועוד המון מכשולים ואתגרים. לכן כשאנחנו חושבים על רגיעה ואיך משיגים אותה – זו מחשבה שקשה לדמיין. לכן… no more! במאמר הבא יוצעו לכם מגוון דרכים להירגע ולקבל נחת ושלווה וחיוך על הפנים.

פעילות ספורטיבית – הינה ברכה

דווקא אם אתם לקראת יום עמוס וגדוש פתחו אותו אפילו חצי שעה לשעה מוקדם יותר מאשר תכננתם וצאו לריצה בפארק הקרוב, עם הכלב או עם חבר קרוב. הריצה תמלא אתכם באנרגיה, הריצה לצד חבר תספק לכם את התחושה שגם ביום עמוס וגדוש באירועים הספקתם לשלב מאורע חברתי – ובעיקר לפתוח את היום בכיף. אם חבר לא מתאים לכם, צאו לריצה עם עצמכם ורוצו בגינה הקרובה לבית לצלילי ציפורים, אפילו אל תקחו אוזניות ומכשיר סלולרי שלא ייתן לדעתכם נחת, רק רוצו שניה לפני שהנייד הופך לחברכם הטוב ביותר ביום מלא במשרד, ובין צעד לצעד נשמו והירגעו. עשר דקות לאחר סיום הריצה שבו לרגע על ספסל, הביטו סביב ופשוט חשבו על דברים שעושים לכם טוב. חשבו על חוויות חיוביות שמחכות לכם באותו היום בין כל העומס, על הדברים הקטנים שאתם מחכים להם – כמו הפסקת הקפה עם החברה מהמשרד ליד, הישיבה בערב עם המשפחה מול הטלויזיה, או כל דבר אחר אשר עושה לכם שמח בלב ומצב רוח טוב ואנרגטי.

אם הינכם אכן מעוניינים לפתוח את הבוקר בפעילות ספורטיבית ממלאת אנרגיות כפי שהוצע במאמר, מומלץ לקחת איתכם אביזרים רבים לשיפור האימון. אחד האביזרים אשר תוכלו לקחת איתכם לאימון ולרגיעה אחריו הינו מכשיר הסימולטור לאימון, לחיטוב ועיצוב השרירים מבית smart fitness  שמוכרת חברת “גאדג’ט דיגיטל”‘, דגם EMS  לעיצוב הגוף. המכשיר הינו בעל שישה מצבים שונים: גירוד, עיסוי, דיקור סיני, הקשה, שבץ וכוסות רוח. כולם מצבים אשר אתם יכולים להשתמש בהם לאחר האימון כדי לקבל את הרגיעה המושלמת והנחוצה כל כך לאחר אימון מפרך. המכשיר הזה מופלא כיוון שמשלב כל כך הרבה פעולות במכשיר אחד, וזהו בעצם חדר כושר נייד שהולך איתך ממקום למקום! הוא מסיר את השומן באמצעות התכווצות השריר, ויש לו שליטה אלחוטית, הינו מגיע בלי סוללות כך שהוא באמת נייד והשימוש בו הינו על תמידי. הוא מתאים גם לזרוע, גם לרגל וגם למותן, כך שהוא עשוי לשפר ולחטב המון אזורים בגוף במקביל.

למצוא מה עושה לכם טוב – הכרחי

ואם מתחשק לכם לעשות דברים אחרים לצד השימוש במכשיר, לטובת פעילות שאינה ספורטיבית כמו ישיבה בסלון לבדכם לצפייה בסרט, זכרו שזה ממש בסדר ולגיטימי. זהו ממש רצון לגיטימי לרצות לשבת ולבלות קצת זמן עם עצמכם. לא תמיד חייבים לבלות עם אנשים ולאחר שישבתם במשרד וחוויתם יום עמוס, מלא בקולגות ובאנשים ובשיחות, לגיטימי למדיי שתרצו להגיע הביתה, לשים את הראש על הכר ושיהיה לכם את השקט שלכם. ניתן אפילו לדבר עם המשפחה מראש ולבקש מהם מעט שקט בהגעה שלכם, או שאפילו יפנקו אתכם בארוחה בהגיעכם.