תקנון

 1. באתר זירת מכירות המציעה ללקוחות מגוון רחב של מוצרים ושירותים ממיטב היצרנים והמשווקים.
 2. הקניה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.
 3. המשלוחים של המוצרים הנקנים דרך האתר הם באמצעות דואר רשום/מהיר או חברה פרטית הכוללת משלוחים לנקודות חלוקה/מרכזי שירות.
 4. התקנון מנוסח בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד ומתייחס לגברים ונשים כאחד.

הוראות כלליות

 1. אתר דיגיטל גאדג’ט הינו חברת אתר אינטרנט המנהלת חנות וירטואלית לציבור הגולשים ברשת האינטרנט בישראל.
 2. באתר תתבצענה רכישות מוצרים ו/או שירותים המוצעים באתר. כל המבצע פעולה כאמור מצהיר כי הינו מודע לתקנון האתר ולכללי ההשתתפות באתר ומקבלם, וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד האתר ו/או מפעיליו פי תקנון וכללי השתתפות אלו.
 3. לבירורים שונים ונוספים ניתן לפנות לנציגי השירות של חברת דיגיטל גאדג’ט באמצעות אתר האינטרנט תחת הכותרת “צור קשר” או טלפונית בטלפון 0523244762.
 4. רשאי/ת להשתתף במכירות המוצעות באתר, כל תושב/ת ישראל אשר מלאו לו/ה 18 שנים וברשותם כרטיס אשראי בתוקף, של אחת מחברות האשראי הישראליות. ההשתתפות מותנית בהרשמה לאתר ומסירת פרטים אישיים מלאים, נכונים ומדויקים.
 5. החברה שומרת לעצמה את הזכות למנוע את הגישה למכירות ו/או לבטל השתתפות גולשים שהתנהגותם אינה הולמת, שאינה לפי כללי ההשתתפות ו/או המנסים לפגוע בניהולן התקין של המכירות באתר ו/או מי שמסר במתכוון פרטים שגויים ו/או מי שביצע מעשה או מחדל הפוגעים או העלולים לפגוע בחברה ו/או בגורם כלשהו ו/או מי שעשה שימוש בשירותי החברה לביצוע מעשה המנוגד לדין, ו/או מי שהפר תנאי תקנון זה ו/או מי שמסר נתון שגוי לחברה במתכוון ו/או שלא במתכוון ו/או מי שכרטיס האשראי שברשותו נחסם או הוגבל לשימוש
 6. החברה עושה כמיטב יכולתה לספק לגולשים באתר את מרבית המידע הנדרש לצורך החלטה לגבי קניית המוצר. התמונות המוצגות הינן לצורך המחשה בלבד ואינן מחייבות את החברה. במקרה שבו קיים הבדל בין פרטי המוצר בכתב לתמונה המתפרסמת באתר (לדוגמא – לגבי צבע המוצר), הנתונים בכתב הם המחייבים.
 7. המוצרים המשתתפים באתר זה ומחיריהם בתוקף לגבי המלאי הקיים בלבד. החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות המוצרים ומחיריהם בכל עת וללא מתן הודעה מוקדמת. מחיר המוצרים באתר אינו כולל הובלה לבית הלקוח.
 8. מחירי המוצרים באתר כוללים מע”מ, אל אם צוין אחרת בעמוד המכירה.
 9. מחירי המוצרים באתר הינם לאתר בלבד.
 10. המחירים המופיעים בדפי המכירה כמחירי המחירון של המוצרים. מחירים אלא אינם משקפים בהכרח את מחירי המכירה של המוצרים המוצעים, ואינם בהכרח המחירים הנמוכים ביותר עבור המוצעים. המשתתף נושא באחריות המלאה לבדוק את מחירי השוק של מוצרים בהם הוא מעוניין קודם להגשת ההצעה.
 11. למען הסר ספק מובהר כי החברה לא תהיה אחראית לכל נזק שייגרם לך כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע המופיע בשירותים שתגיע אליהם באמצעות קישוריות המופיעות באתר. החברה אינה אחראית לתוכנם של אותם אתרים ולנתונים המתפרסמים בהם.

16. החזרים כספיים וביטולי עסקאות מתבצעים 30 ימים בהתאם לחוק להגנת הצרכן בעבור עסקאות מסוימות          כפי שמצוין בחוק המלא ובמדיניות החזרת מוצרים וביטולים בקישור המצורף

דרכי הודעת ביטול עסקת מכר מרחוק:
1. בדואר רשום – ת.ד. 2021 אריב בן אליעזר 85 ירושלים, מיקוד: 9382009
2. בדואר אלקטרוני – [email protected]
3. טופס בקשה לביטול עסקה באינטרנט

17.אתר Dgadget.co.il פועל כמתווך בין לקוחות לבין ספקים צד ג’. אין האתר אחראי על טיב המוצרים או השילוח שלהם, האחריות הבלעדית הינה על הספק.

18.כל המידע הנמצא בדפי המוצרים באתר, לרבות התיאורים, התמונות, הטקסטים והמחירים מוזנים לאתר על ידי ספקים צד ג’ אשר עובדים אל מול אתר Dgadget.co.il כספקי המוצרים ישירות אשר מבצעים את הייצור, השילוח ומספקים את האחריות בעבור המוצר ללקוחות דיגיטל גאדג’ט.

19.בהסכמה לתקנון זה הינך מאשר קבלת עדכונים בדואר אלקטרוני מאתר Dgadget.co.il, העדכונים כוללים הודעות דואר אלקטרוני לרבות: עדכונים לגבי מצב ההזמנה, מבצעים וטיפים.

20.בעת רכישתך באתר Dgadget.co.il הינך מודע לכך שהמוצרים אותם תבחר להזמין חלקם אינם מאוחסנים אצל אתר Dgadget.co.il אלא אצל ספקים צד ג’ אשר משלחים את המוצרים ממדינות שונות (לרוב סין) אל הלקוח (באמצעות דואר ישראל, אלא אם צוין אחרת), וזמני המשלוח הממוצעים הינם 4 – 15 ימי עסקים.

21. בגין ביטולי עסקאות של מוצרים פגומים או שונים מהמתואר, ינתן זיכוי כספי מלא לאחר שליחת המוצר חזרה אל הספק או אל משרדי החברה.

22. בעת רכישה באתר, הזמנתך מגיעה לספק צד ג’ והוא אחראי על סיפוק הזמנתך. במידה ונתקלת בבעיה אשר אינך מצליח לפתור, אתה מוזמן ליצור איתנו קשר בעזרת טופס יצירת הקשר או באמצעות דף הפייסבוק שלנו בלחיצה כאן.

23. על אחריות הלקוח לוודא את עלויות המיסוי, המכס, המע”מ ועלויות אחרות אשר עליו לקחת בחשבון כאשר הוא מזמין מוצר לארץ מאתר דיגיטל גאדג’ט שכן המוצרים נשלחים ישירות מחו”ל. המחיר המוצג באתר אינו כולל עלויות ייבוא אלו או אחרות ועל אחריות הלקוח בלבד לשכלל את כדאיות העסקה על פי החוקים הרלוונטיים לייבוא מוצרים במדינת ישראל. למידע נוסף ניתן להיכנס לאתר רשות המיסים בקישור בלחיצה כאן או בכתובת https://taxes.gov.il/customs/PersonalImport/Pages/yebueshe_guide.aspx.

24. אחריות לכל החיים: כאשר הספקים שלנו מציעים אחריות לכל החיים על מוצר הם מתחייבים לתקן או לשלוח מוצר חדש במידת הצורך אם המוצר התקלקל או נפגם משימוש סביר במוצר לצרכים אליהם הוא נועד. הספקים שלנו עשויים לבקש מהקונה לשלוח צילום של המוצר הפגום או לשלוח את המוצר הפגום בדואר לתיקון אל משרדי/מחסני הספק.

25. התמונות, התמונות הזזות והסרטונים הנם להמחשת המוצר בלבד. הצבע, הדגם, הצורה והמאפיינים של המוצר נקבעים על פי תיאור המוצר ולא לפי החומרים השיווקיים.

26. המוצרים עשויים להגיע עם לוגו שונה או ללא לוגו בכלל מהלוגו שמוצג בתמונה על פי זמינות המוצרים במלאי.

27. בעת רכישה באתר הלקוח מבין ומאשר כי החברה ׳דיגיטל גאדג’ט׳ או האתרים שמופעלים על ידה אינם צד בכל מחלוקת משפטית, חוקית או אחרת בין הלקוח לספק צד ג׳ אשר סיפק את המוצר בפועל. אתר Dgadget.co.il, החברה וכל הנכסים המופעלים על ידיה באמצעים דיגיטליים מהווים פלטפורמה להעברת תשלום וחיבור בין הלקוח לבין הספק ממנו נרכש המוצר. בכל עניין משפטי, ניתן ליצור קשר עם הנהלת האתר לקבלת פרטי הספק ממנו נרכש המוצר על ידי הלקוח.

28. תקנון מבצעים: המבצעים המופיעים באתר נקבעים ע”י הספקים המעלים ומוכרים את מוצריהם בפלטפורמת דיגיטל גאדג’ט. לספקים קיימת הזכות הבלעדית להפסיק ו/או לבטל ו/או להאריך את משך המבצע בכל עת, ולא תהיה למי מהמשתתפים כל טענה ו/או תביעה כלפי החברה בעניין זה.

29. אחריות משפטית: פלטפורמת Dgadget.co.il היא לא היצרנית של המוצרים שנמכרים באתר. למרות שאנו עובדים בכדי לוודא שהמידע על המוצר באתר שלנו הוא מדויק, ייצרנים עשויים לא לדייק או לשנות את המידע שהם מחליטים לרשום בדף המוצר.
אריזות המוצר והחומרים עשויים לכלול מידע נוסף או שונה מהמידע שמוצג בדפי המוצר באתר.
אם יש לכם שאלות או טענות בנוגע למוצר מסוים באתר, אנא פנו ליצרן דרך לחצן “שאלו שאלה לגבי המוצר” או באופן ישיר.
למוצרים רפואיים או עם השלכות רפואיות, התוכן באתר שלנו אינו משמש לאבחנה, טיפול, ריפוי או מניעה של שום בעיה רפואית או אחרת.
המידע אינו מחליף ייעוץ רפואי ואנו ממליצים להתייעץ עם רופא או איש מקצוע מוסמך לפני שימוש בכל מוצר שבא שמגע עם הגוף.
עליכם תמיד לקרוא את המידע, אזהרות והנחיות שמצורפים למוצר לפני השימוש בו ולא להסתמך רק על המידע שנמצא באתר שלנו.
אם אתם מרגישים שאחד או יותר מהמוצרים שנחשפתם אליהם באתר, הינו פוגעני, מטעה או לא חוקי, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכדי שנוכל לטפל בנושא בהקדם האפשרי.
בעת שימוש באתר, הנכם מאשרים את תנאי השימוש.

אחריות

30. החברה לא תהיה אחראיות על נזק שהתבצעה על ידי הלקוח.

31. החברה לא תשא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי למוצרים, טיבם, התאמתם לצרכיך ו/או למפרט הטכני. החברה לא תשא בכל אחריות לכל נזק שייגרם בשל איחור באספקת המוצרים ו/או הובלתם ו/או כתוצאה מכך שהמוצרים אשר סופקו היו פגומים, מקולקלים או בלתי תקינים. החברה לא תשא באחריות לפעילות בלתי חוקית אשר תבצע באתר, על ידי צד שלישי, שאינו בשליטתה.

32. החברה אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו בלא הפסקות ותקלות – לרבות תקלות בחומרה בתוכנה או בקווי התקשורת. החברה לא תשא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לכל מקרה שבו הצעתך לא התקבלה (מכל סיבה שהיא) ו/או לכל בעיה טכנית המונעת ממך מלהגיש הצעתך או לעדכן אותה. החברה עושה מאמצים רבים בכדי לשמור על תקינות פעילותו של האתר.

33. השירות באתר ניתן לשימוש כמות שהוא. לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה בגין תכונות השירות, מאפייניו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיך ולדרישותיך.

ביטול מכירות והפסקת פעילות באתר

34. החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק בכל עת, על פי שיקול דעתה הבלעדי, את הפעילות באתר ו/או לבטל מכירה (לפני או לאחר סגירתה), לרבות בכל אחד מהמקרים המפורטים להלן:

  • אם אירעה תקלה טכנית אשר מנעה או עלולה הייתה למנוע המשך תקין של מכירה מסוימת, או תקלה כלשהי , אשר מנעה הגשת הצעה למכירה כלשהי.
  • במקרה של כוח עליון, מלחמה או פעולות איבה המונעים לדעת החברה את המשך המכירה ביצועה או השתתפות מספקת בה.
  • אם יתברר שהתבצעה או מתבצעת באתר פעילות בלתי חוקית או שלדעת החברה נעשתה פעולה בניגוד להוראות תקנון זה.
  • בכל מקרה שנפלה טעות באיזה מהפרטים המתפרסמים במכירה, לרבות המחיר.39. אם לאחר זכייה במכירה של מוצר מתברר שהמוצר אזל, רשאית החברה המציעה לבטל את המכירה ולהשיב לך את כספך. לחילופין רשאית החברה המציעה להציע לך מוצר חלופי שווה ערך למוצר שהוזמן. אם בחרת שלא לרכוש את המוצר החלופי – תבוטל המכירה ויושב לך כספך במלואו.39היה והחברה תבטל את המכירה כאמור לעיל , לא תהיה לך כל טענה ו/או תביעה כלפיה.

קניין רוחני

35. אין להעתיק, לשכפל, למכור, ולתרגם נתונים או מידע כלשהו מן האתר מבלי לקבל את רשותה המפורשת של החברה מראש ובכתב. כמו כן אסור בהחלט לעשות כל שימוש מסחרי בנתונים המתפרסמים באתר, בבסיס הנתונים, ברשימות המוצרים המופיעים בו או בפרטים אחרים המתפרסמים באתר בלא קבלת הסכמתה של החברה מראש ובכתב.

36. זכויות הקניין הרוחני באתר, לרבות זכויות היוצרים, השיטות, הסימנים המסחריים והסודות המסחריים, הינם רכושה של החברה בלבד. זכויות אלה חלות, בין היתר, על עיצובו הגראפי של האתר, בסיסי הנתונים בו וכל פרט אחר הנוגע לאתר.

סודיות

37. פרטיו האישיים של המשתמש באתר הנמסרים בעת הגשת הצעה ישמרו במאגרי המידע של החברה.

38. הפרטים האישיים שמסרת ותמסור בעת הצעותיך, כמו גם פרטי הרכישות שתבצע בעתיד, יישמרו במאגר המידע של החברה. למרות שעל פי חוק אינך חייב למסור לנו את פרטיך האישיים, לא נוכל לטפל בהזמנתך אם לא נקבל אותם.

39. החברה תהא רשאית לשלוח אליך דואר אלקטרוני, לפנות אליך בכתב או בע”פ בכל מידע בדבר מבצעים של החברה, חידושים באתר בפרט ובאתר בכלל, פרסומות מגופים מסחריים נבחרים וכיו”ב. אם אינך מעוניין שנפנה אליך כאמור לעיל, יהיה עליך לציין זאת במקום המיועד לכך בדואר אלקטרוני בפרסום הראשון שתקבל. כמו כן, החברה תשתמש בפרטים שתמסור לצורך ניתוח מידע סטטיסטי ומסירתו לגורמים אחרים. במקרה זה, הנתונים לא יתייחסו אליך אישית ולא יזהו אותך.

40. החברה מקדישה משאבים ונוקטת אמצעים מחמירים למניעת חדירה לאתר ולסיכול פגיעה אפשרית בפרטיות המשתמשים. עם זאת, לא ניתן לשלול שיבושים באופן מוחלט. על כן, הינך מצהיר בזאת כי לא תהיה לך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה נגד החברה ו/או מי מטעמה עקב פגיעות, תקלות ו/או שיבושים כאמור.

41. החברה מתחייבת לשמור על סודיות לגבי כלל הפרטים שהעברת לה ולא להעבירם לכל גוף שלישי.

42. במקרה של מחלוקת משפטית הנוגעת לרכישת מוצר ו/או שרות באתר, על כל הכרוך והנובע מכך, יהיה מקום השיפוט הבלעדי בבתי המשפט בירושלים בלבד.

43. הרישום במחשבי החברה יהווה ראיה מכרעת לנכונות רישומים אשר תנהל החברה, ע”פ תקנון זה.

טופס יצירת הקשר

דיגיטל ניו מדיה (ח.פ: 307343764), ת.ד. 2021 אריה בן אליעזר 85 ירושלים , מיקוד: 9382009 .